logo
  • Грудень 29, 2017

Директор коледжу привітав педагогічний колектив та обслуговуючий персонал з прийдешніми новорічно-різдвяними святами

Атмосфера новорічного настрою стрімко починає захоплювати світ. Це час, сповнений доброти, любові, світлих надій, щирості та душевної теплоти. Адже з  приходом нового року  кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. І вже малеча і  навіть дорослі починають вірити в чудеса.  Так сьогодні святковий настрій хвилею позитивних емоцій заполонив Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету.

28 грудня у коледжі відбулися підсумкова педагогічна рада коледжу та зібрання обслуговуючого персоналу. Саме на цих засіданнях директор коледжу Руслан Будяк підвів підсумки роботи Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету та окреслив  перспективні напрямки роботи на наступний рік.

Також Руслан Володимирович привітав усіх колег з наступаючими новорічними святами від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура.  Варто відмітити, що керівництво університету завжди підтримує наш навчальний  заклад і ми маємо надію на подальшу  плідну співпрацю у новому році.