logo
  • Вересень 1, 2018

День знань у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету

1 вересня – День знань, яскраве, насичене емоційністю і хвилюючою атмосферою свято. Особливим цей день є для студентів першокурсників. Вони перегорнули важливу сторінку в літописі своєї біографії і з трепетом і радістю чекають освоєння нових, ще незвіданих горизонтів у науках. Для підкорення нових вершин наші першокурсники обрали Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету.

Сьогодні нашу дружню студентську родину коледжу поповнило 225 студентів. Урочисте зібрання з нагоди свята відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав студентів, батьків, викладачів та присутніх гостей зі святом, побажавши здоров’я, наснаги, творчих злетів під мирним небом нашої Батьківщини.

Привітати зі святом Дня знань до коледжу завітала проректор з наукової роботи Вінницького національного аграрного університету Інна Гончарук. Проректор від свого імені, від імені президента університету Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура побажала лише перемог на обраному шляху та акцентувала увагу на вдалому виборі студентами навчального закладу, який характеризується високим рівнем підготовки фахівців та конкурентоспроможністю  на ринку праці. Беззаперечною перевагою, на яку вказала  проректор з наукової роботи є можливість продовження навчання випускників коледжу у Вінницькому національному аграрному університеті за скороченим терміном навчання. Також Інна Вікторівна від імені Григорія Калетніка вручила відзнаку президента університету студенту юридичного відділення 614-В групи Олександру Кілю, який став переможцем у конкурсі «Кращий студент коледжу». Олександр отримав від Григорія Миколайовича Сову (символ мудрості) та грошову винагороду. Проректор з наукової роботи відзначила грамотами найкращих співробітників та студентів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету, а кожному першокурснику передала подарунки від президента та ректора університету.

На свято завітали безпосередні роботодавці для студентів Технологічно-промислового коледжу: директор ТОВ ЛМК Лідер Юлія Стрільчук, начальник відділу кадрів ДП «Старокостянтинівський молочний завод» Світлана Шакірзянова. Гості відзначили високу підготовку кадрів у ТПК ВНАУ, а також звернули увагу студентів на основні аспекти успішного професійного зростання та вручили цінні подарунки студентам, які виявили професіоналізм та старанність під час проходження виробничої практики на підприємствах.

В ході свята директор коледжу представив усім присутнім кураторів першого курсу, які будуть супроводжувати студентів протягом усього терміну навчання.

Прикрасою свята був народний ансамбль «Ровесник», без якого не відбувається жодна урочиста подія в навчальному закладі.

На завершення дійства з побажаннями миру, злагоди та Божого благословення до гостей звернувся отець Сергій та освятив усіх присутніх.

Пролунав перший дзвінок, який запросив студентів та їх батьків на святкову концертну програму та на перші батьківські збори.