logo
  • Вересень 1, 2017

День знань у Технологічно-промисловому коледжі

1 вересня 2017 року  у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету  відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня Знань та посвята в студенти першокурсників. Дружню студентську родину коледжу поповнили  309 першокурсників.

Урочисту лінійку відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав студентів, батьків , викладачів  та присутніх гостей зі святом, побажавши  здоров’я, наснаги, творчих злетів під мирним небом нашої Батьківщини. Також Руслан Володимирович зазначив, що прийдешній навчальний рік стане для коледжу роком комп’ютеризації та оновлення технологій.

Багато теплих вітальних слів було сказано проректором з науково-педагогічної і фінансово-економічної роботи Вінницького національного аграрного університету Галиною Янчук,  яка від свого імені та від імені президента університету Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура побажала  присутнім отримувати тільки позитивні емоції від життя та зазначила правильність вибору навчального закладу, високий рівень підготовки фахівців та конкурентоспроможність на ринку праці.  Від імені президента  університету було передано цінні подарунки для коледжу – два нових сучасних комп’ютери та іменні університетські блокноти для усіх першокурсників. Також Галина Василівна відзначила грамотами  найактивніших  студентів та викладачів коледжу.

Адміністрація  коледжу на чолі з директором Русланом Будяком за літній  період  підготували  студентству подарунок  і презентували його до Дня знань – відкриття оновленої сучасної студентської ради.

На свято також завітали  безпосередні роботодавці для студентів Технологічно-промислового коледжу:  начальник головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь та провідний інженер-технолог ПАТ «Концерн Хлібопром»  Наталія Тимошенко. Гості відзначили високу підготовку кадрів у ТПК ВНАУ, а також звернули увагу студентів на основні аспекти успішного професійного зростання.  Студенти випускних груп з найкращими  побажаннями  передали першокурсникам символічний ключ до знань та залікову книжку.

Прикрасою свята був народний ансамбль «Ровесник»,  без якого не відбувається жодна урочиста подія. А студенти Вінницького національного аграрного університету  Ольга Осколкова та Вадим Сидоренко подарували неймовірний та гармоній музичний номер.

 По завершенню свята першокурсники випустили у небо сотні жовто-блакитних  кульок, як символ здійснення найяскравіших студентських мрій.