logo
  • Лютий 10, 2018

День відкритих дверей У Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету

10 лютого 2018 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету гостинно відчинив двері усім гостям, абітурієнтам та їхнім батькам!

Не зважаючи на холодну та снігову погоду, в навчальному закладі панувала тепла та дружня атмосфера.

Гостей зустрічала весела музика, привітні посмішки педагогів та студентів коледжу. Яскрава фотозона створювала святковий настрій усім гостям коледжу.

Майбутні абітурієнти після проходження реєстрації мали змогу дізнатися про історію коледжу, ознайомитися з навчальними аудиторіями, отримати консультацію у приймальній комісії та визначитися із майбутньою професією.

В цьому році День відкритих дверей у коледжі проходив у формі інформаційної зустрічі, метою якої було розкрити переваги усіх спеціальностей, за якими відбувається навчання в коледжі, їх актуальність та затребуваність на регіональному ринку праці. Зокрема, майбутні абітурієнти та батьки мали змогу поспілкуватись з провідними фахівцями, які представляли кожне відділення коледжу, адже до освітнього процесу в навчальному закладі залучені викладачі, які мають великий педагогічний, виробничий, науковий та практичний досвід.

В рамках Дня відкритих дверей були підготовлені майстер-класи: «Сучасне судове засідання», «Визначення якісних показників м’ясної та молочної продукції», «Пекар-моя майбутня професія», «Навчальна бухгалтерія». Окрім того, ті абітурієнти, які обрали професію «механік», змогли ознайомитись з сучасним обладнанням майстерень. Дбає педагогічний колектив і про психологічну атмосферу. Традиційним є проведення психологічних тренінгів практичним психологом коледжу Іриною Гусак.

Продовженням заходів до Дня відкритих дверей був святковий концерт, підготовлений студентами коледжу. До вітального слова запросили директора Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Руслана Будяка та гостей  з Вінницького національного аграрного університету: проректора з виховної роботи та гуманітарної політики Любов Спірідонову та директора центру довузівської підготовки Людмилу Шаповалюк.

Директор коледжу  привітав присутніх з святом Дня відкритих дверей, розповів про переваги навчання у коледжі, запросив абітурієнтів приєднатися до дружньої родини  коледжу та побажав вдалої здачі випускних іспитів.

Любов Михайлівна та Людмила Олегівна відзначили високий рівень професіоналізму викладачів навчального закладу, розповіли про гарну матеріально-технічну базу коледжу та про злагодженість роботи колективу. Вони також передали абітурієнтам і гостям заходу вітальні слова від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора Вінницького національного аграрного університету Віктора Мазура.

По завершення урочистостей було проведено розіграш для абітурієнтів, які зареєструвались та отримали відповідні номери. За результатами розіграшу переможці були відзначені бажаними подарунками.

День відкритих дверей у Технологічно-промисловому коледжі був насиченим, цікавим та незабутнім! Надіємося, що абітурієнти зроблять правильний вибір та приєднаються до нашої родини!