logo
  • Квітень 12, 2018

День відкритих дверей в Центральному відділі державної виконавчої служби м. Вінниця

Навчальна практика є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців із спеціальності «Правознавство»  і проводиться на оснащених базах коледжу, а також в судах, нотаріальних конторах, Державній виконавчій службі та інших органах юстиції у формі ознайомчих екскурсій. З метою закріплення знань і набуття практичного досвіду з Цивільного процесу та Виконавчого провадження студенти випускних груп юридичного відділення Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету на чолі з завідуючим юридичного відділення Ольгою Шаповаловою 12 квітня 2018 року в рамках проходження навчальної практики відвідали Центральний відділ державної виконавчої служби м. Вінниця, де проводився День відкритих дверей, ініційований заступником начальника відділу Андрієм Гордієнком.

 

Під час заходу студенти дізнались про роботу відділу, законодавство, яким регулюється робота державних виконавців, ознайомились з порядком виконання рішень, про автоматизовану систему виконавчого провадження, Єдиний державний реєстр боржників, нововведення в законодавстві щодо примусових засобів стягнення боргу з злісних неплатників аліментів та цікавими прикладами з практики.

Також, студенти дізнались про порядок проходження практики та процедуру працевлаштування в системі органів юстиції. В ході заходу всім охочим роздано інформаційні матеріали Міністерства юстиції України.