logo
  • Березень 21, 2018

Вітаємо з черговою перемогою команду КВК “ФастФуд”

20 березня 2018 року у БК «Зоря» відбулись чергові ігри КВН на призи міського голови серед навчальних закладів міста Вінниці. Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету представляла команда КВК «ФастФуд», до складу якої входять студенти першого курсу. Запекла і цікава боротьба точилась між командами як коледжів, так і інститутів та університетів. Безліч дотепних жартів, цікавого авторського гумору, музикальних та хореографічних композицій було представлено для глядачів та вболівальників.

Професійне та прискіпливе журі не було щедрим на високі конкурсні бали. Гідно представляли країну гумору запрошені гості – команди з Вінницького району та з міста Хмельницький. Гравці нашої команди  «ФастФуд» у своїх виступах спромоглись  привернути увагу і залу, і суворого журі. У конкурс капітанів «Біатлон», команду представляв студент 411 групи бухгалтерсько-механічного відділення Олександр Чорнопищук, який своїм виступом змусив всіх присутніх аплодувати стоячі та отримав найвищі оцінки за виступ. За підсумком всіх конкурсів команда  Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету «ФастФуд» зайняла перше місце!

Вітаємо гравців команди з перемогою, бажаємо їм творчих успіхів, нових перемог, вдалого гумору для гідного представлення нашого навчального закладу! Пишаємось  вами! І ми ще раз впевнюємось, що наші студенти талановиті у всьому!