logo
  • Липень 3, 2018

Вітаємо випускників юридичного відділення зі святом!

3 липня 2018 року у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодших фахівців зі спеціальності «Правознавство».
Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
На свято завітали представники Вінницького національного аграрного університету:
• Ірина Гунько – проректор з науково-педагогічної, інноваційної діяльності та з роботи відокремлених структурних підрозділів;
• Людмила Пронько – заступник декана факультету менеджменту та права.
Ірина Василівна тепло привітала випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Проректор акцентувала увагу випускників на важливості здобуття повної вищої освіти та окреслила перспективи її здобуття у стінах Вінницького національного аграрного університету. Також відзначила високий рівень підготовки наших випускників, що є результатом плідної праці науково-педагогічного колективу коледжу.
Святковий наказ про випуск зачитала завідувач юридичного відділення Ольга Шаповалова. Директор коледжу Руслан Будяк разом проректором з науково-педагогічної, інноваційної діяльності та з роботи відокремлених структурних підрозділів Іриною Гунько вручив випускникам дипломи та рекомендаційні листи до вступу у Вінницький національний аграрний університет.
По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!
Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм щасливої долі, добра, благополуччя, віри у світле майбутнє і натхнення на професійні звершення.