logo
  • Лютий 6, 2018

«Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики»

«Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики». Ці слова канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка стосуються не тільки духовного наповнення особливості, а й культури, кіно, літератури та освіти.

І справді, країна та перемагає у війні, яка формує власний освітньо-культурний простір. Кожна держава повинна мати свою армію, що захищатиме її інтереси тоді, коли дипломатичні методи виявляться безсилими. Україна — як незалежна держава — має бути готовою відстоювати свою омріяну у віках і недавно здобуту незалежність. Захист Вітчизни, незалежності і територіальної цілісності України є священним обов’язком кожного її громадянина. Збройні Сили України — необхідна умова забезпечення суверенітету нашої держави, недоторканності її кордонів.

Саме такими завданнями керувався викладач Захисту Вітчизни Ігор Чумак при проведенні 5 лютого 2018 року відкритого заняття у групі юридичного відділення 611-В. Тема заняття: «Стрілецька зброя та поводження з нею. Основи стрільби зі стрілецької зброї». Студенти мали змогу здійснити прийоми неповного розбирання та складання автомата, споряджувати магазин патронами, здійснити приготування до стрільби та провести учбовий постріл. Заняття проведено на високому навчально-методичному рівні та студенти добре засвоїли практичні навики з даної теми.