logo
  • Листопад 30, 2017

Відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання педагогічної ради Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Традиційно відкрив  засідання ради директор коледжу Руслан Будяк.

Згідно порядку денного перше питання було присвячено ознайомленню педагогічного колективу з новими правилами прийому молодшого спеціаліста на 2018 рік. Зі змінами у правилах прийому присутніх ознайомила заступник директора з навчальної роботи  Ірина Семчук.

З питанням діяльності  профкому  студентів  коледжу в контексті демократизації  студентського самоврядування виступила заступник голови профспілкового комітету коледжу Леся Мізяківська, яка окреслила основні напрямки діяльності профкому, склад профспілкового комітету  та кількість студентів І курсу, які займають посади профоргів. Леся Миколаївна наголосила на активізації співпраці активу студентського профкому з радою студентського самоврядування.

Про актуальність дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності доповів інженер з охорони праці Олег Стрільчук. Зокрема Олег Леонідович акцентував увагу присутніх на заходи, які проводяться в навчальному закладі з метою  забезпечення відповідності   вимогам законодавства з питань охорони праці.

Інновацією в засіданні ради стало проведення майстер-класу викладачем фізичної культури та виховання Аллою Горденко, яка завдяки використанню навчального відео за участю працівників коледжу продемонструвала комплекс вправ спрямованих на покращення загального фізичного стану та зняття перевтоми від розумової праці.