logo
  • Серпень 31, 2017

Відбулося засідання Педагогічної ради коледжу

31 серпня 2017 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося засідання Педагогічної ради коледжу. Відкрив засідання та привітав з початком нового навчального року директор коледжу Руслан Будяк.

Розпочалося засідання ради з символічного відзначення викладачів коледжу, які плідно працювали на педагогічній ниві, сумлінно виконували свої обов’язки та здійснили неоціненний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців Гайдайчука Петра Платоновича, Кульчиєвської Майї Демидівни, Романюка Івана Васильовича та  Горбунової Лариси Олександрівни.

Руслан Володимирович представив педагогічному колективу коледжу нових працівників, які обійняли посади викладачів та кураторів груп.

Першим питанням порядку денного стало обрання секретаря педагогічної ради та затвердження річного плану засідань на поточний навчальний рік.  Одноголосно педагогічним колективом було обрано секретарем ради Галину Каспіч.

Про підсумки роботи приймальної комісії коледжу 2017 р., завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2017 – 2018 н. р. доповіла заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк. Зокрема, звернула увагу присутніх, що в порівнянні з 2016 роком у 2017 році було подано на 141 заяву абітурієнтів більше. Так, згідно даних приймальної комісії на базі базової загальної середньої освіти зараховано 223 абітурієнти, що на 11  більше ніж в минулому році. Також Ольга Олексіївна відзначила, що в поточному навчальному році 30 абітурієнтів – випускників професійно-технічних навчальних закладів стали студентами коледжу.

Четвертим пунктом в порядку денному засідання ради стало питання про стан готовності матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року. З інформацією про поточні ремонтні роботи виступив  директор коледжу. Руслан Володимирович  довів до відома присутніх розмір затрачених коштів  та об’єм виконаних робіт. Окремо подякував кураторам груп за плідну співпрацю з батьківським комітетом за можливість оновлення матеріально-технічної бази коледжу за рахунок благодійних внесків.