logo
  • Лютий 2, 2018

Відбулось відкрите заняття з дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах»

02 лютого 2018 року відбулось відкрите заняття з дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах» на тему: «Облік розрахунків з стипендіатами» у групі бухгалтерського відділення 513, яке проводилось викладачем Світланою Мазуренко. Тема заняття була дуже актуальною, адже багато студентів коледжу, які навчаються на денній формі  та отримують стипендії, не розуміють умови її нарахування. Отримавши раніше жаданий середній бал, деякі не знали про «рейтингові нарахування», які наразі є діючими.

Метою заняття були:

–         закріплення теоретичних знань з обліку розрахунків з стипендіатами;

–         систематизація і узагальнення знань та вмінь при виконанні роботи;

–         сприяння формуванню навичок професійної підготовки.

Світлана Василівна зазначила, що стипендія – це грошове забезпечення, що регулярно надається особам, які навчаються на денних відділеннях навчальних закладів: професійно-технічних училищ, училищ фізичної культури, вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та інших закладів на бюджетній основі, а також аспірантам, докторантам незалежно від інших виплат.

Студенти підготували доповіді та презентації на дану тему. Під час виконання практичної роботи були набуті практичні навички  з нарахування  стипендії.

Заняття було проведено на високому навчально-методичному рівнях з використанням інноваційно-інформаційних методів та технологій.