logo
  • Грудень 5, 2017

Відбулась товариська  зустріч між збірними командами коледжу з волейболу та збірними командами Вінницького вищого професійного училища сфери послуг

Напередодні святкування Дня Збройних сил України викладачі фізичного виховання Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету 5 грудня 2017 року в спортивній залі навчального закладу зініціювали проведення товаристської  зустрічі між збірними командами коледжу з волейболу та збірними командами Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

Директор коледжу Руслан Будяк від усієї дружньої родини коледжу привітав гостей у стінах навчального закладу, побажав звершень у спорті та навчанні, міцного здоров`я та запросив продовжити навчання у коледжі після закінчення училища.

Незважаючи на дух суперництва між командами, ігри пройшли у дружній та теплій атмосфері.

Після запеклої та рівної боротьби студенти обох навчальних закладів мали змогу почастувати випічку студентів технологічного відділення.

На завершення керівник фізичного виховання Костянтин Ровінський запросив студентів училища на товаристську зустріч з міні-футболу, а  заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь подякувала усім присутнім за високоорганізований спортивний захід та побажала подальшого професійного зростання.