logo
  • Квітень 10, 2018

Великодня паска – окраса святкового столу

Прийшла весна. Воскресає природа, воскресає життя. Надходять Великодні свята, які приносять світло, радість, любов, добро і мир у душу кожної людини. І беруться українці за давнє мистецтво – випікання паски, яка є символом Великодня, весни, вічності життя.

10 квітня 2018 року з нагоди величного християнського свята Воскресіння Христового, за ініціативи Ради студентського самоврядування Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету, студенти разом із заступником директора з виховної роботи Оленою Рудзь провели виставку – дегустацію «Великодня паска – окраса святкового столу», яка пропагує й популяризує звичаї українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, виховує національно-патріотичні почуття, а також розвиває творчу активність студентів.

Серед експонатів – різноманітні декоративні композиції з писанок, крашанок, пасок, вишиті і домоткані рушники, образи, малюнки і багато чого іншого.

Дегустацію провели у просторому вестибюлі коледжу на великій перерві. Студенти, викладачі і співробітники не тільки скоштували  паски та крашанки, але й отримали їх рецептуру та консультації щодо сервірування Великоднього столу.

На всьому першому поверсі навчального корпусу стояв  неймовірний духмяний запах свіжоспеченої пасочки, який нагадував всім про свято Великодня.

На завершення усі бажаючі були запрошенні на чаювання з пасхальними ласощами. А представники адміністрація коледжу зазначили, що всі паски дуже смачні, адже спечені власноруч нашими студентами та побажали усім:

Хай світяться душі –

Ясніше від зір!

Хай в кожну родину –

І місто, і двір.

Господь посилає лиш

Радість і мир!