logo
  • Липень 8, 2018

Абітурієнти другого набору Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету успішно пройшли підготовчі курси!

8 липня 2018 року у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулось урочисте вручення свідоцтв слухачам підготовчих курсів з поглибленого вивчення дисциплін «Українська мова», «Математика» та «Історія України».

Завдяки роботі даних підготовчих курсів абітурієнти коледжу мали можливість покращити свої знання з конкурсних предметів та підвищити свої шанси при вступі до закладу освіти.

Директор коледжу Руслан Будяк урочисто вручив свідоцтва кожному абітурієнту та побажав успіхів на вступних іспитах.

З привітальним словом до курсантів звернулися викладачі, які протягом місяця допомагали покращувати  знання абітурієнтів та підготували їх до здачі вступних іспитів.

Бажаємо усім слухачам підготовчих курсів успіхів на іспитах, а тим, хто вагається з вибором навчального закладу – зробити вірний вибір і отримати якісну освіту у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету!

Шановні випускники шкіл та ПТНЗ, якщо ви плануєте поповнити дружню студентську родину нашого коледжу, нагадуємо, що прийом документів триває до 14 липня 2018 р. Приймальня комісія працює з 8 до 18 години щоденно.